Servis notebooků ACER

 

Máte problém se svým notebookem ACER a je již po záruce?

 

Náš specializovaný servis nabízí opravu všech modelů notebooků značky ACER, které jsou po záruce nebo je jeho záruka neuznatelná.

Stačí využít naší služby – svoz notebooků z celé ČR ZDARMA, Váš notebook vyzvedneme u Vás doma nebo ve firmě a opravený Vám jej doručíme zpět.

Notebook též lze osobně donést do naší provozovny, která se nachází na Praze 4.

 

objednat svoz zařízení 

Jak probíhá oprava notebooku?

Po doručení notebooku ACER do naší provozovny, provedeme zpravidla nejpozději následující pracovní den diagnostiku jeho závady, která je v případě realizace opravy vždy ZDARMA. Výsledkem provedené diagnostiky je sdělení maximální ceny a časové náročnosti opravy Vašeho notebooku.

 

Servisní služby pro notebook ACER

Provádíme servis notebooků ACER všech typů v nejrychlejší možné době - většinu standardních náhradních dílů máme připravených skladem.

Zákazníci se na nás často obrací, pokud je počítač zcela nefunkční (nenabíhá - černá obrazovka nebo nenabíhá operační systém), potřebují obnovit nebo zálohovat data, odstranit viry, vyčistit notebook od vylité tekutiny atp.

Zajistíme Vám na Vašem notebooku též aktualizaci, či instalaci operačních systémů, ovladačů a aplikací.

Realizujeme pozáruční servis notebooků ACER pro firmy i jednotlivce. V případě potřeby stačí vyplnit svozový formulář níže nebo nás navštívit v naší provozovně na Praze 4.